Wartość:0,00 pln
Ilość:0szt.
Jesteś tutaj: Strona główna > Zamówienia

Zamówienia

ZAMÓWIENIA

Zakupu w naszym sklepie internetowym Craftroom.pl mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Kupujący składa zamówienie za pomocą formularza zamówienia. W przypadku wątpliwości odnośnie złożonego zamówienia Kupujący będzie poinformowany o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.

Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na użycie danych osobowych w celu realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym. Nie będą one udostępniane osobą trzecim.

Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14:00, w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane w najbliższym dniu pracy.

Po prawidłowym złożeniu zamówienia, Kupujący otrzyma wiadomość na adres e-mail (podanym przez Kupującego w formularzu zgłoszeniowym) z informacją o danych kontaktowych Kupującego, listą zamówionego towaru oraz numerem zlecenia.

Kupujący zobowiązany jest do opłacenia zamówienia w formie przelewu (lub gotówki-po wcześniejszym ustaleniu ze Sprzedającym) na wskazany numer konta bankowego Sprzedającego, z pełną nazwą Odbiorcy oraz Nadawcy. W tytule przelewu konieczne jest wpisanie numeru zamówienia.

Zamówienia nie opłacone w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia (liczy się data od złożenia zamówienia do daty zaksięgowania kwoty na koncie) będą anulowane.

Prawidłowe złożenie zamówienia przez Kupującego oraz dokonanie wpłaty na konto Sprzedającego, zobowiązuje sklep Craftroom.pl do realizacji zamówienia Kupującego.

Oferta sklepu Craftroom.pl ważna jest na terenie całej Polski. Klienci zagraniczni mogą dokonywać zakupów jedynie po uprzednim kontakcie mailowycm lub telefonicznym ze Sprzedającym.Sklep internetowy AptusShop
copyrights by craftroom.pl

Szybki kontakt

Tel. +48 22 870 57 15
E-mail: sklep@craftroom.pl