Wartość:0,00 pln
Ilość:0szt.

Wysyłka i zwroty

WYSYŁKA I ZWROTY

Wysyłka

Po zaksięgowaniu należnej kwoty, która jest określona w trakcie składania zamówienia towar zostaje wysłany pod wskazany adres w zamówieniu Kupującego.

Czas trwania realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od otrzymania należności na konto.

Towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej. Koszty przesyłki ponosi Kupujący. Kosz ten podany jest w cenie brutto i zawiera 23% podatek VAT.

Czas dostawy przesyłki to 1-14 dni roboczych w zależności od wybranej prze Klienta formy przesyłki. Jeżeli Kupujący nie otrzyma zamówionego towaru w terminie wskazanym przez Sprzedającego, powinien niezwłocznie z nim się skontaktować.
Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowość, zgubienie lub zniszczenie przesyłek przez Pocztę Polską.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru. W tym celu Sprzedający zobowiązuje się do powiadomienia Klienta mailowo lub telefonicznie o terminie odbioru.

Zwrot paczki do nadawcy następuje w przypadku, gdy Kupujący nie odbierze przesyłki (dwa tyg.od pierwszego awiza) lub błędnego podania adresu przez Kupującego w formularzu zamówienia. Koszt zwrotu do nadawcy i ponownego nadania zamówienia ponosi Kupujący.Zwroty

Zwrot zakupionego towaru możliwy jest w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki pod warunkiem, że nie został uszkodzony w żaden sposób i nie był używany. O decyzji zwrotu Kupujący jest zobowiązany poinformować sklep Craftroom.pl mailowo przed wysłaniem przesyłki. Zwracany towar należy odesłać wraz z fakturą VAT oraz oświadczeniem od odstąpieniu od umowy (moment złożenia zamówienia na stronie sklepu Craftroom.pl jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym, tj.właścicielem sklepu a Kupującym), na adres podany przez Sprzedającego. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego w ciągu 7 dni roboczych. Kupujący odsyła towar na własny koszt. Koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem. W takim przypadku przesyłka ponownie trafia do nadawcy (Kupującego) na jego koszt.
Sklep internetowy AptusShop
copyrights by craftroom.pl

Szybki kontakt

Tel. +48 22 870 57 15
E-mail: sklep@craftroom.pl