Wartość:0,00 pln
Ilość:0szt.
Jesteś tutaj: Strona główna > WARSZTATY

WARSZTATY
UWAGA: Przed zapisem na wybrany warsztat prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się u dołu strony.
Termin: WTOREK 28 listopada 2017

Godzina: 17.oo-18.3o

Cena: 30,oo

Temat: KOŁO GOSPODYŃ MIEJSKICH: ŚwiecaNa 1.5 godzinnych spotkaniu z cyklu "Koło gospodyń miejskich" :) wspólnie ozdobimy świecę wysokości 15 cm, którą będzie można udekorować np. świąteczny stół.
Ciekawa propozycja dla osób, które w szybki sposób,"pod naszym okiem" i w wspólnych gronie, chcą stworzyć tradycyjną ozdobę świąteczną :)
Termin: NIEDZIELA 3 grudnia 2017

Godzina: 12.oo-15.oo

Cena: 90,oo

Temat: Szklana bombka z makietąNa niedzielnych warsztatach stworzymy zimowy krajobraz, który "schowamy" w szklanej bombce. Powycinamy, pokleimy a nawet polepimy ;D
Zapraszam wszystkie osoby, które chcą stworzyć efektowną dekoracje świąteczną - bombka z zimowym domkiem jest hitem wśród wszystkich ozdób :)
Jeśli nie znajdziesz warsztatów spełniających Twoje pragnienie, zadzwoń i zapytaj o warsztaty INDYWIDUALNE , lub zbierz grupę min.4 osoby ? Ustalimy termin i temat warsztatów :)
Termin: WTOREK 5 grudnia 2017

Godzina: 17.oo-18.3o

Cena: 30,oo

Temat: KOŁO GOSPODYŃ MIEJSKICH: Medalion - dekorowany od środkaW ramach wtorkowego spotkania wykonamy 2 medaliony akrylowe techniką decoupage. Tym razem nauczymy się ozdabiać przedmiot od środka. Świetna zabawa a przede wszystkim szybki końcowy efekt - bez długiego oczekiwania na wyschnięcie kolejnej warstwy lakieru :)
Termin: SOBOTA 9 grudnia 2017

Godzina: 13.oo-17.oo

Cena: 120,oo

Temat: Mega zawieszka - podświetlana NOWOŚĆ!


Oj będzie się działo :)
...czyli: powycinamy, pokleimy, wymodelujemy a nawet poszyjemy i podświetlimy. Na spotkaniu wykonamy dużą zawieszkę używając do tego medalin o średnicy 20 cm. Nauczymy się tworzyć ciekawą kompozycję, stosując przy tym różne techniki malowania i ozdabiania by w efekcie końcowym uzyskać tzw. "ŁAŁ"..żeby całości nadać jeszcze milszy "klimacik", zawieszkę oświetlimy i to nie tylko brokatem czy mikrokulkami ;D


Termin: WTOREK 12 grudnia 2017

Godzina: 17.oo-18.3o

Cena: 30,oo

Temat: KOŁO GOSPODYŃ MIEJSKICH: Bombka z przekładką :)Na kolejnym spotkaniu z cyklu "Koło gospodyń miejskich" ozdobimy akrylową kulę 12 cm z przekładką. Tego typu bombki ZAWSZE się udają i są szybkie w przygotowaniu. Użyjemy do tego serwetek papierowych i wszystkich potrzebnych preparatów w tym konturówki, brokaty, pasty śniegowe czy mikrokulki.
Termin: SOBOTA 16 grudnia 2017

Godzina: 13.oo-16.Oo

Cena: 90,oo

Temat: Bombka 3D z serwetki papierowej :)


Na ostatnich już warsztatach przed świętami wykonamy dwie bombki akrylowe z efektem 3D. Jedną ozdobimy używając serwetek papierowych - ZUPEŁNA NOWOŚĆ!!! a drugą (dla porównania :D ) z wykorzystaniem przekładek tekturowych 3D.
W przypadku tych dwóch prac (prawie) nie będziemy używać lakieru, który jak wiadomo wymaga nałożenia kilku warstw by uzyskać pożądany efekt. W związku z tym spotkanie zapowiada się przyjemnie i uroczo, w klimacie nadchodzących świąt :D
Termin: WTOREK 19 grudnia 2017

Godzina: 17.oo-18.3o

Cena: 30,oo

Temat: KOŁO GOSPODYŃ MIEJSKICH: zamrożona bombka :)Święta tuż..tuż..a bombki jeszcze nie zrobione??
Mam ciekawą propozycję dla spóźnialskich..na spotkaniu wykonamy 2 bombki, które "zamrozimy"..szybka praca i w 100 % zadowalający efekt końcowy..
To już ostatnie przed świętami spotkanie, dlatego warto go wykorzystać by wspólnie stworzyć piękne dekoracje bożonarodzeniowe..
UWAGA: Przed zapisem na wybrany warsztat prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się u dołu strony.
Jeśli nie znajdziesz warsztatów spełniających Twoje pragnienie, zadzwoń i zapytaj o warsztaty INDYWIDUALNE , lub zbierz grupę min.4 osoby ? Ustalimy termin i temat warsztatów :)

Regulamin uczestnictwa w warsztatach

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest:

1. kontakt z nami w celu zapisu, którego można dokonać:

- telefonicznie 22/870 57 15 lub 602-269-607
- mailowo: sklep@craftroom.pl
- osobiście w sklepie stacjonarnym

2.zaliczka w wysokości 50,oo-warsztaty lub 15.oo wtorkowe spotkania z cyklu "Koło gospodyń miejskich" (bezzwrotna w przypadku nie przybycia) płatna gotówką w sklepie lub przelewem na konto bankowe:

ING SA 17 1050 1025 1000 0092 2348 0105
TRANSOL Jolanta Olkowska
ul. Waszyngtona 122
04-074 Warszawa
w tytule prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz data i temat warsztatów!!


Ilość osób w grupie: minimalna 2, maksymalna 6 osób.

Podczas warsztatów oferuję zniżkę dla uczestników warsztatów na dokonane zakupy produktów do decoupage w sklepie Craftroom w wysokości 5 %


--------

Sklep internetowy AptusShop
copyrights by craftroom.pl

Szybki kontakt

Tel. +48 22 870 57 15
E-mail: sklep@craftroom.pl