Wartość:0,00 pln
Ilość:0szt.
Jesteś tutaj: Strona główna > Regulamin

Regulamin
Regulamin sklepu CRAFTROOM


1.Właścicielem sklepu internetowego Craftroom.pl jest firma:

Transol Jolanta Olkowska
ul.Chrzanowskiego 8 B
04-392 Warszawa
NIP: 113-108-15-02
Regon: 015264983
Wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta m.st.Warszawa, z dnia 24.10.2015r.
Tel: 602-269-607 lub /22/ 870-57-15
e-mail: sklep@craftroom.pl
nr.konta bankowego: 17 1050 1025 1000 0092 2348 0105

2.Zakupy w naszym sklepie internetowym Craftroom.pl mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie.

3.Kupujący składa zamówienie za pomocą formularza zamówienia. W przypadku wątpliwości odnośnie złożonego zamówienia Kupujący będzie poinformowany o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.

4.Rejestracja w naszym sklepie nie jest konieczna. Rejestracja daje możliwość wglądu do historii zamówień oraz swoich danych wysyłkowych.

5.Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na użycie danych osobowych w celu realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym. Nie będą one udostępniane osobą trzecim.Każdy zarejestrowany Użytkownik może zmieniać lub usunąć swoje dane.

6.Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok.Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14:00, w soboty, niedziele i święta będą realizowane w najbliższym dniu pracy.

7.Zamówienia nie opłacone w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia(liczy się data złożenia zamówienia oraz data zaksięgowania kwoty na koncie) będą anulowane.

8.Sklep wystawia faktury VAT,po wpisaniu danych do jej wystawienia w formularzu zamówienia .

9.Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany asortymentu i do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży jak i cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia (nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji).

10.Podane ceny są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki.

11.Oferta sklepu Craftroom.pl ważna jest na terenie całej Polski. Klienci zagraniczni mogą dokonywać zakupów jedynie po uprzednim kontakcie mailowycm lub telefonicznym ze Sprzedającym.


Wysyłka i zwroty


12. Zamówione towary wysyłane są pod wskazany w zamówieniu adres. Po wpłynięciu na konto sklepu należnej kwoty (nr.konta:17 1050 1025 1000 0092 2348 0105), która jest określona w trakcie składania zamówienia.Czas trwania realizacji zamówienia za pośrednictwem KURIERA wynosi od1-2 dni roboczych od otrzymania należności na konto,natomiast wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej do 7 dni.

13.Towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej.Koszty przesyłki przesyłki ustalone na podstawie obowiązującej taryfy Poczty Polskiej oraz Kuriera ponosi klient.Koszty przesyłki ustalane są indywidualnie, w zależności od gabarytu i wagi zakupionego towaru, które naliczane są przy składaniu zamówienia.Kosz ten podany jest w cenie brutto i zawiera 23% podatek VAT.Czas dostawy przesyłki to 1-3 dni roboczych w zależności od wybranej prze Klienta formy przesyłki.Jeżeli Kupujący nie otrzyma zamówionego towaru w terminie wskazanym przez Sprzedającego powinien niezwłocznie z nim sie skontaktować.

14.Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowość, zgubienie lub zniszczenie przesyłek przez Pocztę Polską

15. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w sklepie stacjonarnym:Warszawa ul.Groszowicka 17 w godz.pracy sklepu
W tym celu Sprzedający zobowiązuje się do powiadomienia Klienta mailowo lub telefonicznie o terminie odbioru.

16.W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu, będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.

17.Ewentualne reklamacje dotyczące zakupionego towaru powinny być składane przez Kupującego na adres e-mail.Zgłaszając reklamacje należy podać imię i nazwisko (firmę) zamawiającego, nr.zamówienia, nr.fakrury VAT oraz opisać przedmiot reklamacji.Wadliwy towar zostanie wymieniony na inny,pełnowartościowy,jeśli nie będzie to możliwe z powodu chwilowego braku na magazynie sklep zaproponuje inny produkt lub zwrot pieniędzy.

18.Zwrot zakupionego towaru możliwy jest w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki pod warunkiem, że nie został uszkodzony w żaden sposób i nie był używany.O decyzji zwrotu Kupujący jest zobowiązany poinformować sklep Craftroom.pl mailowo przed wysłaniem przesyłki.Zwracany towar należy odesłać wraz z fakturą VAT oraz oświadczeniem od odstąpieniu od umowy (moment złożenia zamówienia na stronie sklepu Craftroom.pl jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym, tj.właścicielem sklepu a Kupującym), na adres podany przez Sprzedającego.Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego w ciągu 7 dni roboczych.Kupujący odsyła towar na własny koszt.Koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.

19.Nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem.W takim przypadku przesyłka ponownie trafia do nadawcy (Kupującego) na jego koszt.

20.Zwrot paczki do nadawcy następuje w przypadku, gdy Kupujący nie odbierze przesyłki (dwa tyg.od pierwszego awiza) lub błędnego podania adresu przez Kupującego w formularzu zamówienia.Koszt zwrotu do nadawcy i ponownego nadania zamówienia ponosi Kupujący.


ZAWSZE PAMIĘTAJ:


1.Jeśli jesteś Użytkownikiem zarejestrowanym w naszym sklepie, przed każdym odejściem od komputera lub opuszczeniem naszej witryny WYLOGUJ się (opcja "Wyloguj")
2.Nikomu nie udostępniaj loginu i hasła do Twojego konta – uchroni Cię to przed wykorzystaniem przez osoby trzecie, informacji na Twój temat.
3.Nigdy nie zwracamy się do Użytkowników o podanie loginu lub hasła.

Sklep internetowy AptusShop
copyrights by craftroom.pl

Szybki kontakt

Tel. +48 22 870 57 15
E-mail: sklep@craftroom.pl