Wartość:0,00 pln
Ilość:0szt.
Jesteś tutaj: Strona główna > PROJEKT

PROJEKT
"Dwa pokolenia - wiele do dzielenia"

Czujemy się wyróżnieni będąc partnerem projektu Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko" przeznaczonym dla młodych mam z dziećmi oraz osób 60+ pod nazwą "Dwa pokolenia - wiele do dzielenia".

Mamy z dziećmi oraz seniorzy, którzy chcą spędzić czas z innymi by złapać moment oddechu czy porozmawiać o swoich zainteresowaniach lub potrzebach zapraszamy do Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko". W siedzibie planowane będą spotkania w przemiłej atmosferze, na których można skorzystać z konsultacji ze specjalistami np.lekarzem, prawnikiem czy psychologiem.

Dodatkowo organizowane są wyjścia do teatru oraz warsztaty decoupage, których organizatorem jest sklep i pracownia Craftroom. Na spotkaniach będziemy przeprowadzać cykliczne kursy z ozdabiania różnych przedmiotów: deseczki pod kalendarz, wyroby ze szkła czy świece. Wszystkie prace będziemy ze starannością ozdabiać wg. swoich potrzeb i upodobań. Uczestnikom przekażemy cenną wiedzę dotyczącą techniki decoupage dzięki, której wykonane przedmioty będzie można zabrać do domu.

Zainteresowane osoby, które chcą uczestniczyć w tych wszystkich BEZPŁATNYCH zajęciach, zapraszamy do zapisów w siedzibie "Wspólnego Podwórka", które mieści się na ul. Chrzanowskiego 13 (telefon 792 222 626).

Są jeszcze wolne miejsca :)

Zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia jak i własnym. Craftroom :)